بهترین هتل های ۳ ستاره دبی؛ معرفی هتل های خوب اقتصادی

به نقل لست‌سکند :

اقامت اقتصادی در شهر لوکس دبی

وقت سفر به دبی که می‌رسد، باید از پر بودن جیب‌هایمان مطمئن شویم. اقامت در این شهر هم مانند هر کار دیگری هزینه زیادی می‌خواهد؛ اما گاهی بین هزینه خرید و تفریح و اقامت، شما باید یک انتخاب عاقلانه داشته باشید و انتخاب یک اقامتگاه خوب از میان بهترین هتل های ۳ ستاره دبی، می‌تواند همان انتخاب عاقلانه باشد. به همین دلیل هم ما در این مطلب، به سراغ بهترین هتل ۳ ستاره دبی رفته‌ایم تا شما به‌عنوان مسافر بعدی این شهر شگفت‌انگیز، بیشتر با گزینه‌های پیش رویتان آشنا شوید.

بهترین هتل های ۳ ستاره دبی کدام‌اند؟

برای پیدا کردن بهترین هتل ۳ ستاره دبی در این مطلب از مجله گردشگری لست‌سکند به سراغ معرفی تعدادی از آن‌ها رفته‌ایم. براین‌اساس، بهترین هتل های ۳ ستاره دبی هتل راو سیتی واک، هتل راو دان تاون، هتل ایبیس دبی مال آف امارات، هتل نووتل سوئیت، هتل راو هلث کر، هتل راو سیتی‌سنتر، هتل استودیو ام عربین پلازا، هتل لامر بیچ، هتل راو ات د پارک، هتل ایبیس دبی الریگا، هتل راو مارینا، هتل ایبیس استایل دیرا، هتل پریمیر این برشا هایت، هتل پریمیر این الجداف، هتل پریمیر این دبی فرودگاه بین‌المللی هستند.

هتل راو سیتی واک (Rove City Walk)

یکی از بهترین راه های سفر ارزان به دبی، رفتن به هتل‌ های سه ستاره است. یکی از بهترین هتل های ۳ ستاره دبی که می‌تواند برای شما اقامتی راحت و به‌صرفه در این شهر را به ارمغان بیاورد، هتل راو سیتی واک است. طراحی ساده و پر از امکانات این هتل به شکلی است که حتی می‌تواند انتظاراتتان را از یک هتل ۳ ستاره بالاتر ببرد! ازجمله امکاناتی که هتل راو سیتی واک را در لیست انتخاب‌های مسافران قرار می‌دهد، استخر روباز مجموعه، باشگاه، کافی‌شاپ و رستوران است. همچنین بد نیست بدانید که هتل در فاصله کمی از جاذبه‌های مشهور دبی قرار دارد و دسترسی ساده به آن‌ها را برایتان فراهم می‌کند.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل راو سیتی واک: پارک صفا، آبشار کانال آبی، پناهگاه طبیعت راس‌الخور
 • امیتاز هتل راو سیتی واک در گوگل: ۴.۹ از ۵
 • آدرس هتل راو سیتی واک: جاده شیخ زاید

موقعیت دقیق هتل راو سیتی واک

314180455.jpg
راو سیتی واک، از بهترین هتل های ۳ ستاره دبی
Rove-Hotels-Dubai-Cover-31-10.jpg
نمای بیرونی هتل راو سیتی واک 

 هتل سیتادینز کالچر ویلیج (Citadines Culture Village Dubai)

یکی دیگر از بهترین هتل‌ های ۳ ستاره دبی که به‌عنوان یک هتل شیک می‌توانید به آن سر بزنید، هتل سیتادینز کالچر ویلیج است. این مجموعه به‌عنوان یک هتل ۳ ستاره، توانسته در سایت‌های معتبر امتیازدهی به اقامتگاه‌ها امتیاز خوبی بابت راحتی و تمیزی از مسافران دریافت کند. البته هتل سیتادینز کالچر ویلیج سایر امکانات معمول هتل‌ های ۳ ستاره دبی را هم دارد و برای کسانی که برنامه دارند یک هفته در این شهر حضور داشته باشند و توری مانند تور دبی ۵ شب و ۶ روز تهیه کرده‌اند، کاملاً مناسب به نظر می‌رسد.

 •  نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل سیتادینز کالچر ویلیج: خانه سعید المکتوم، پارک یونانی، آب‌نمای دبی
 •  امتیاز هتل سیتادینز کالچر ویلیج در گوگل: ۴.۹ از ۵
 •  آدرس هتل سیتادینز کالچر ویلیج: منطقه جداف

موقعیت دقیق هتل سیتادینز کالچر ویلیج

336049645.jpg
هتل سیتادینز کالچر ویلیج، از بهترین هتل های ۳ ستاره دبی
302098549.jpg
نمای یکی از اتاق‌های هتل سیتادینز کالچر ویلیج

هتل راو دان تاون (Rove Downtown)

یکی دیگر از هتل‌هایی که امتیاز خوبی از مسافران دبی گرفته است، هتل راو داون تان است. این هتل جای خوبی برای خانواده‌هاست؛ چراکه به‌جز استخر روباز و رستوران و کافه به شما امکان استفاده از اتاق بازی را می‌دهد. همچنین شما با پرداخت هزینه جداگانه‌ای، می‌توانید از ساعات شادی هتل استفاده کنید که در آن برنامه‌های مفرحی برای مسافران در نظر گرفته می‌شود. البته با توجه به تنوع تفریحات دبی شاید اقامت در هتلی که برای شما برنامه‌های شاد در نظر گرفته چندان مهم به نظر نیاید؛ اما اگر نگاهی به هزینه برخی از تفریحات جذاب و مشهور دبی بیندازید، احتمالاً نظرتان تغییر می‌کند.

 •  نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل راو دان تاون: آبشار کانال آبی، آب‌نمای دبی
 •  امتیاز هتل راو دان تاون در گوگل: ۴.۸ از ۵
 •  آدرس هتل راو دان تاون: منطقه زعبیل

موقعیت دقیق هتل راو دان تاون

295601470.jpg
نمای بیرونی هتل راو دان تاون
295601519.jpg
اتاق هتل راو دان تاون، از بهترین هتل های ۳ ستاره دبی

هتل ایبیس دبی مال آف امارات (Ibis Mall Of The Emirates)

یک هتل ۳ ستاره با رنگ‌های طبیعی و آرامش‌بخش برای سفری پر از هیاهو و بروبیا چطور است؟ هتل ایبیس دبی مال آف امارات دقیقاً هتلی با این مشخصات است و علاوه‌برآن، یک مزیت خیلی مهمی دارد و آن مزیت، نزدیکی هتل به مال آف امارات از مهم‌ترین مراکز خرید و تفریح دبی است. فاصله شما با مال آف امارات تنها پنج دقیقه است و از طرف دیگر می‌توانید بعد از قدم‌زدن‌های طولانی در یکی از بهترین مراکز خرید دبی به سراغ رستوران ایتالیایی این هتل بروید و خستگی را از تن به در کنید.

 •  نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل ایبیس دبی مال آف امارات: مال آف امارات، باغ معجزه دبی، برج العرب
 •  امتیاز هتل ایبیس دبی مال آف امارات در گوگل: ۴.۸ از ۵
 •  آدرس هتل ایبیس دبی مال آف امارات: آل برشا

موقعیت دقیق هتل ایبیس دبی مال

71207044.jpg
نمای بیرونی هتل ایبیس دبی مال 
194943330.jpg
اتاق هتل ایبیس دبی مال

هتل نووتل سوئیت مال آف امارات (novotel suites dubai mall of the emirates)

یکی دیگر از بهترین هتل های ۳ ستاره دبی که در نزدیکی مال آف امارات قرار دارد، هتل نووتل سوئیت مال آف امارات است. این هتل درست کنار مال آف امارات ساخته شده و به‌عنوان یک هتل ۳ ستاره می‌تواند به‌راحتی نظر هرکس را به خودش جلب کند. بسیاری از مهمانان قبلی که در زمان‌های پرگردشگر به سفر رفته‌اند و از توری مانند تور دبی مهر استفاده کرده‌اند، به شما سر زدن به استخری که روی سقف هتل ساخته شده است را پیشنهاد می‌کنند. همچنین کارکنان این هتل به‌غیر از اتاق‌ها و سوئیت‌هایش، به شما فضاهای عمومی با نیمکت‌های بزرگ را پیشنهاد می‌دهند تا فرصتی برای آشنایی با دیگر مسافران و همین‌طور ارتباط گرفتن با سایرین را هم داشته باشید.

 •  نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل نووتل سوئیت مال آف امارات: مال آف امارات، باغ معجزه دبی، ساحل عمومی جمیرا
 •  امتیاز هتل نووتل سوئیت مال آف امارات در گوگل: ۴.۸ از ۵
 •  آدرس هتل نووتل سوئیت مال آف امارات: آل برشا

موقعیت دقیق هتل نووتل سوئیت مال آف امارات

194943227.jpg
ورودی هتل نووتل سوئیت مال آف امارات 
194943326.jpg
یکی از اتاق‌های هتل نووتل سوئیت مال آف امارات به‌عنوان بهترین هتل های ۳ ستاره دبی

 راو هلث کر (Rove Healthcare City)

این بار به سراغ هتلی می‌رویم که فاصله کوتاهی با برج خلیفه دارد و با کمتر از ۱۰ دقیقه رانندگی می‌توانید از آن بازدید کنید. راو هلث کر هم مانند هتل‌های قبلی، امکانات کاملی با رعایت استاندارد هتل های خوب ۳ ستاره دبی دارد و با توجه به قرارگیری‌اش در مکان مناسب، به شما امکان بازدید بسیاری از جاهای دیدنی دبی و همین‌طور استفاده از مراکز خرید و تفریح در این شهر را می‌دهد.

 •  نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل راو هلث کر سیتی: قاب دبی، برج الخلیفه، دهکده سنتی
 •  امتیاز راو هلث کر سیتی در گوگل: ۴.۸ از ۵
 •  آدرس هتل راو هلث کر سیتی: منطقه عود میثاء

موقعیت دقیق هتل راو هلث کر

295617806.jpg
 راو هلث کر از بهترین هتل های سه ستاره دبی
295617552.jpg
نمای داخلی از اتاق‌های راو هلث کر 

 راو سیتی سنتر (Rove City Centre)

راو سیتی سنتر هم به‌عنوان یک هتل سه ستاره خوب در دبی شناخته می‌شود. این هتل یک مجموعه کامل از امکانات رفاهی موردنیاز هر مسافر است. بد نیست به این مسئله هم توجه کنیم که فضای صمیمی و ساده هتل، جای خوبی برای فاصله گرفتن از ظاهر لوکس و پرزرق‌وبرق شهر است و به بسیاری از مسافران اجازه می‌دهد تا خستگی خوش‌گذرانی در پارک های آبی دبی و سایر مکان های تفریحی و شلوغ این شهر را در این فضا از تن به در کنند.

 •  نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل راو سیتی سنتر: برج ساعت دیرا، خانه سعید المکتوم، پارک یونانی
 •  امتیاز راو سیتی سنتر در گوگل: ۴.۸ از ۵
 •  آدرس هتل راو سیتی سنتر: منطقه دیرا

موقعیت دقیق هتل راو سیتی سنتر

295613356.jpg
هتل راو سیتی سنتر در منطقه دیرا
295608864.jpg
فضای داخلی هتل راو سیتی سنتر 

 هتل استودیو ام عربین پلازا (studio m arabian plaza hotel)

هتل استودیو ام عربین پلازا، یکی از اقامتگاه‌هایی است که دسترسی شما را به نقاط مختلف شهر آسان می‌کند. این هتل در فاصله خوبی نسبت به چند ایستگاه مترو قرار دارد و اگر به سیستم حمل‌ونقل عمومی در دبی آشنا باشید، به سادگی متوجه این موضوع می‌شوید که استفاده از مترو تا چه اندازه می‌تواند سفر شما را ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر کند. این مزیت برای کسانی که قصد حضور طولانی مدت‌تری در دبی دارند و موضوعاتی مانند قیمت تور دبی ۷ شب و ۸ روز باعث نگرانی‌شان شده است، می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل استودیو ام عربین پلازا: آکواریم شارجه، ساحل الممزر، برج ساعت دیرا
 • امیتاز هتل استودیو ام عربین پلازا در گوگل: ۴.۸ از ۵
 • آدرس هتل استودیو ام عربین پلازا: منطقه القیاده

راهنمای حمل و نقل در دبی

موقعیت دقیق هتل استودیو ام عربین پلازا

165721742.jpg
ورودی هتل استودیو ام عربین پلازا
171907617.jpg
استودیو ام عربین پلازا به‌عنوان بهترین هتل های سه ستاره دبی

 راو لامر بیچ (rove la mer beach)

سبک و سیاق هتل‌های راو، دیگر در بین هتل‌ های خوب ۳ ستاره دبی شناخته‌شده است. هتل لامر بیچ هم مانند دیگر هتل‌های این گروه فضایی ساده و صمیمی دارد؛ اما همان‌طور که از نامش پیداست یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این هتل نزدیکی‌اش به دو ساحل لامر و مرکاتو است. سواحل دبی هم به‌اندازه تفریحاتش طرف‌دار دارد و بسیاری از مردم یک قرار همیشگی با این سواحل خلیج‌فارس دارند و هر سال تنی به آب می‌زنند. حتی این قرارهای ثابت با دبی به‌قدری مورد توجه است که برای مدیریت هزینه‌های سفر، بسیاری از آژانس‌ها راهکارهایی مانند تور اقساطی دبی را در نظر گرفته‌اند.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل راو لامر بیچ: ساحل لامر، برج خلیفه، آب‌نمای دبی
 • امتیاز هتل راو لامر بیچ در گوگل: ۴.۸ از ۵
 • آدرس هتل راو لامر بیچ: منطقه جمیرا

موقعیت دقیق هتل راو در ساحل لامر

411696557.jpg
هتل راو لامر بیچ از نمای ساحل لامر
295644615.jpg
اتاق‌های هتل راو لامر بیچ

راو ات د پارک (Rove At The Park)

به‌عنوان یکی از بهترین هتل‌ های سه ستاره دبی، از میان هتل‌های راو باید به هتل راو ات د پارک هم اشاره کرد. این هتل برای تفریح و سرگرمی شما امکانات نسبتاً کاملی را در کنار امکانات رفاهی در اختیارتان می‌گذارد. هرچند که با توجه به نزدیکی هتل به ساحل، می‌توانید از پارک آبی و صندلی‌های ساحلی هتل و امکانات اسپای مجموعه در هتل راو ات د پارک استفاده کنید. ازطرف‌دیگر، در نظر گرفتن امکاناتی مانند دوچرخه‌سواری ساعات تفریحی اقامت در این هتل می‌تواند بخشی از یک خاطره خوب از سفر به حاشیه خلیج‌فارس باشد.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل راو ات د پارک: خلیج دبی، ساحل جبل
 • امتیاز هتل راو ات د پارک در گوگل: ۴.۸ از ۵
 • آدرس هتل راو ات د پارک: منطقه جبل علی

موقعیت دقیق هتل راو ات د پارک

295642129.jpg
هتل راو ات د پارک از بهترین هتل های ۳ ستاره دبی
295642058.jpg
یکی از اتاق‌های هتل راو ات د پارک

هتل ایبیس الریگا (Ibis Al Rigga)

اگر دسترسی به مترو و سایر وسایل نقلیه عمومی در طول سفر برایتان مهم است، هتل ایبیس الریگا انتخاب خوبی برای شما محسوب می‌شود. این هتل هم به لحاظ قیمتی به‌صرفه است و هم امکانات خوبی دارد؛ ازجمله، رستوران ۲۴ ساعته و پارکینگ رایگان برای کسانی که در این شهر خودرو اجاره می‌کنند. حمل‌ونقل مناسب و دسترسی به جاذبه‌های گردشگری، یکی از مهم‌ترین موارد در سفر است و به همین دلیل انتخاب هتلی با موقعیت مکانی مناسب اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. برای آشنایی بیشتر با زیروبم سفر به دبی، حتی می‌توانید از مطلب راهنمای سفر به دبی کمک بگیرید.

 •  نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل ایبیس الریگا: آکواریوم شارجه، ساحل الممزر، پناهگاه حیات‌وحش راس الخور
 •  امتیاز هتل ایبیس الریگا در گوگل: ۴.۷ از ۵
 •  آدرس هتل ایبیس الریگا: منطقه الریگا

موقعیت دقیق هتل ایبیس الریگا

190202399.jpg
یکی از بهترین هتل های ۳ ستاره دبی، هتل ایبیس الریگا

هتل راو مارینا (rove dubai marina)

هتل راو مارینا بدون شک جای خوبی برای گذراندن تعطیلاتی به‌صرفه در دبی است! در واقع این شهر پر از جاذبه به‌قدری گزینه‌های متفاوتی مقابل روی شما می‌گذارد که کمتر پیش می‌آید به دنبال تفریحات در هتل‌ها باشید و اغلب مسافران ترجیح می‌دهند با اقامت در یک هتل خوب سه ستاره، پولشان را به‌جای اقامت، صرف دیدن جاذبه‌ها و خرید از مراکز خرید دبی کنند. اگر شما قصد دارید به منطقه مارینای دبی بروید، هتل راو مارینا می‌تواند انتخاب خوب و مناسبی برای شما باشد.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل راو مارینا: ساحل مارینا
 • امتیاز هتل راو مارینا در گوگل: ۴.۷ از ۵
 • آدرس هتل راو مارینا: منطقه مارینا

موقعیت دقیق هتل راو مارینا

295638778.jpg
هتل راو مارینا یک هتل خوب سه ستاره  
295601519.jpg
اتاق‌های هتل راو مارینا

 هتل ایبیس استایل دیرا (ibis Styles Dubai Deira)

هتل ایبیس استایل دیرا به‌عنوان هتلی که نزدیک به مراکز خرید و گردشگری دبی باشد، شناخته نمی‌شود؛ اما با امکانات کاملی که برای مسافرانش در نظر گرفته است، اقامتی راحت را برای شما فراهم می‌کند. این هتل برای کسانی که با خانواده به دبی سفر می‌کنند هم یک مقصد جذاب به نظر می‌رسد، چراکه امکاناتی از قبیل استخر کودکان و بوفه کودکان هم برای بچه‌ها فراهم کرده است.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل ایبیس استایل دیرا: دهکده سنتی، خانه سعید المکتوم
 • امتیاز هتل ایبیس استایل دیرا در گوگل: ۴.۷ از ۵
 • آدرس هتل ایبیس استایل دیرا: منطقه دیرا

موقعیت دقیق هتل ایبیس استایل دیرا

353436691.jpg
ورودی هتل ایبیس استایل دیرا
353436371.jpg
یکی از اتاق‌های هتل ایبیس استایل دیرا

هتل پرامیر این دبی بارشا هیت (Premier Inn Dubai Barsha Heights)

در میان بهترین هتل‌ های سه ستاره دبی، هتل پرامیر این دبی بارشا هیت جزو آن دسته از هتل‌هایی است که مسافران با عنوان به‌صرفه از آن یاد می‌کنند و به گفته آن‌ها این هتل ارزش پولی که برای رزرو اتاق در آن پرداخت می‌کنیم، دارد. البته که با توجه به امکانات یک هتل سه ستاره باید گفته‌های مسافران را تأیید کرد؛ چراکه هتل پرامیر این دبی بارشا هیت همه امکاناتی که استاندارد یک هتل سه ستاره خوب در دبی نیاز دارد را داراست و صدالبته موارد بیشتری را هم برای شما در نظر گرفته است؛ ازجمله اتاق‌های مناسب خانواده و رستوران کافه.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل پرامیر این دبی بارشا هیت: پارک آل برشا پوند، برج العرب
 • امتیاز هتل پرامیر این دبی بارشا هیت در گوگل: ۴.۷ از ۵
 • آدرس هتل پرامیر این دبی بارشا هیت: منطقه آل برشا

موقعیت دقیق هتل پرامیر این دبی بارشا هیت

342597143.jpg
هتل پرامیر این دبی بارشا هیت از جمله بهترین هتل های سه ستاره دبی

هتل پرایمیر این دبی الجداف (Premier Inn Dubai Al Jaddaf Hotel)

یکی از هتل‌هایی که تلاش زیادی برای فراهم کردن اسباب راحتی مسافران کرده است، هتل پرایمیر این دبی الجداف است. هرچند این هتل به‌عنوان یک هتل ۳ ستاره در دبی با امکانات ابتدایی شناخته می‌شود؛ اما با در نظر گرفتن برخی از امکانات نظیر وجود دستگاه‌های قهوه و چای در هر اتاق، به نیازهای مسافران خود پاسخ داده است. البته هتل پرایمیر این دبی الجداف با داشتن استخری باکیفیت و صبحانه‌هایی مشهور در بوفه خود، نظرات مثبت زیادی هم از مهمان قبلی‌اش دریافت کرده است.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل پرایمیر این دبی الجداف: قاب دبی، ساحل لامر
 • امتیاز هتل پرایمیر این دبی الجداف در گوگل: ۴.۶ از ۵
 • آدرس هتل پرایمیر این دبی الجداف: منطقه الجداف

موقعیت دقیق هتل پرایمیر این دبی الجداف

492212278.jpg
نمایی از ساختمان هتل پرایمر این دبی الجداف
263021537.jpg
نمای داخلی اتاق هتل پرایمیر این دبی الجداف

هتل پرایمیر این دبی فرودگاه بین‌المللی (Premier Inn Dubai International Airport)

برای انجام کاری می‌خواهید به دبی بروید و فرصت گشت‌وگذار و ماندن در شلوغی شهر را ندارید؟ یک هتل خوش‌قیمت در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی دبی چطور است؟ هتل پرایمر این دبی فرودگاه بین‌المللی در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از فرودگاه بین‌المللی قرار گرفته و برای کسانی که قصد اقامت کوتاهی در دبی پیش از رفتن به مقصد دوم را دارند، می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

 • نزدیک‌ترین جاذبه‌ها به هتل پرایمیر این دبی فرودگاه بین‌المللی: پناهگاه طبیعت رأس‌الخور، ساحل الممزر
 • امتیاز هتل پرایمیر این دبی فرودگاه بین‌المللی در گوگل: ۴.۶ از ۵
 • آدرس هتل پرایمیر این دبی فرودگاه بین‌المللی: فرودگاه بین‌المللی دبی
210558602.jpg
هتل پرایمر این دبی فرودگاه بین‌المللی از بهترین هتل های ۳ ستاره دبی

سخن آخر

در هر سفر، فاکتورهای گوناگونی برای لذت‌بخش شدن وجود دارد، اگر بگوییم اقامت در میان این فاکتورها پراهمیت‌ترین است، بی‌راه نگفته‌ایم. اما هر اندازه هم انتخاب محل اقامت بااهمیت باشد، همه چیز نیست. شما به‌عنوان یک مسافر باید گزینه‌های دیگری را هم در نظر بگیرید. ازجمله این موارد انتخاب تور مناسب است. برای پیدا کردن توری که به نکات مد نظر شما نزدیک باشد، بهترین راه مقایسه آژانس‌ها و پکیج‌های آن‌هاست. برای این کار می‌توانید به صفحه تور دبی لست‌سکند بروید و تعداد زیادی از آژانس‌های ارائه‌کننده تورهای امارات را ببینید و از میان آن‌ها نزدیک‌ترین پکیج به ذهنیت خودتان را انتخاب کنید.

اگر قرار باشد شهری را به‌عنوان مقصد پرزرق‌وبرق برای هر مسافر معرفی کنیم، بدون شک باید نام دبی را به زبان بیاوریم. شهری که با جاذبه‌های لوکس و متفاوتی که دارد، علاقه‌مندان به این سبک از دیدنی‌ها را به سمت خود می‌کشاند. گرچه بحث رفاه و آسایش برای همه مسافران مشترک است. اما با توجه به میزان هزینه، نوع سفر و شکل اقامت و امکانات رفاهی هرکس می‌تواند متفاوت باشد. در این مطلب تلاش کردیم بهترین هتل های ۳ ستاره دبی را معرفی کنیم و سهمی در راهنمایی مسافران آینده این شهر داشته باشیم؛ اما تجربه شخصی از اقامت در یک شهر، قطعاً برای دیگران مفیدتر و آموزنده‌تر است. اگر تجربه‌ای از اقامت در هتل های خوب ۳ ستاره دبی داشته‌اید، با ما و دیگر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12908

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان