بررسی فروش سینماها در هفته‌ای که گذشت | صدرنشینی «هتل» کماکان ادامه دارد، «فسیل» همچنان می‌فروشد

به نقل از فیلم نیوز :

با شروع اکران فیلم «ویلای ساحلی» از ۱۵ آذر، فیلم «هتل» در هفته‌ای که گذشت با یک رقیب پروپاقرص روبه‌رو شد، اما کماکان جایگاهش را به عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفته حفظ کرد و فروشی ۱۴ میلیاردی را در این هفت روز به نام خود زد. این درحالی است که فیلم «فسیل» کماکان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد.

به گزارش فیلم‌نیوز، سینمای ایران در هفته‌ گذشته ۳۷ میلیارد تومان فروش داشت که از این میزان، ۲۳ میلیارد تومان سهم دو کمدی ابتدای جدول فروش بود. در این هفته ۸۸۸ هزار نفر برای تماشای فیلم‌ها به سینماها رفتند.

رتبه اول فروش، این هفته هم در اختیار «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی قرار داشت. این فیلم ۱۴ میلیارد تومان فروش کرد و ۳۲۵ هزار نفر برای آن بلیت خریدند. به این ترتیب فروش کل این فیلم پس از دو ما و نیم اکران به ۱۸۵ میلیارد رسید.

«ویلای ساحلی» به کارگردانی کیانوش عیاری هفته گذشته اکران شد و در هفته اول دو بازیگر اصلی فیلم یعنی رضا عطاران و پژمان جمشیدی موفق شدند نظر مخاطبان را جلب کنند. این فیلم در هفته اول اکران ۲۰۰ هزار نفر را به سینماها برد و ۹ میلیارد فروش به نام خودش زد.

فیلم «ویلای ساحلی» ساخته کیانوش عیاری در هفته اول اکران خود فروش قابل قبولی داشت.

پس از ۹ ماه که از اکران فیلم «فسیل» به کارگردانی کریم امینی می‌گذرد، این فیلم هنوز جزو پرفروش‌های اکران هفتگی است. این هفته ۷۱ هزار بلیت فروخت و فروشی ۳ میلیاردی را به ثبت رساند. با این حساب میزان فروش کل این فیلم به ۲۹۶ میلیارد رسید.

جایگاه چهارم جدول فروش هفتگی به انیمیشن «بچه زرنگ» اختصاص پیدا کرد. این فیلم که مدت‌ها در جایگاه دوم جدول فروش هفتگی قرار داشت حالا ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروخته و ۸۱ هزار مخاطب کودک را به سینماها کشانده. فروش کل این فیلم پس از دو ماه‌ونیم به ۴۸ میلیارد تومان رسیده است.

دو فیلم «ورود و خروج ممنوع» و «جوجه تیغی» هم این هفته به ترتیب در جایگاه پنجم و ششم اکران قرار داشتند. «ورود و خروج ممنوع» به کارگردانی امید آقایی هفته گذشته اکران شد و در این هفته توانست ۵۰ هزار مخاطب داشته باشد. این فیلم ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخت. «جوجه‌تیغی» به کارگردانی مستانه مهاجر پس از یک ماه اکران، این هفته ۳۸ هزار تماشاگر داشت و یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش به نامش ثبت شد. این فیلم در کل این یک ماه ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروخته است.

یاید دید سه کمدی صدر جدول فروش، هفته آینده چه رقابتی را باهم پیش خواهند گرفت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13389

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان