اهدای ۱۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان گلستانی در سفر رئیس جمهور

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت: همزمان با سفر استانی رئیس جمهور و هیات دولت به استان گلستان مراسم ازدواج و اهدای ١١٠ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند همچنین افتتاح اولین کارگاه تولید دستمال کاغذی نیز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گلستان، حجت الاسلام احمد صالحی در مراسم افتتاح اولین کارگاه تولید دستمال کاغذی در استان گلستان با بیان اینکه این کارگاه باهدف اشتغالزایی افتتاح شده است، اظهار کرد: همزمان با سفر استانی رئیس جمهور و هیات دولت به استان گلستان مراسم ازدواج و اهدای ١١٠ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند همچنین افتتاح اولین کارگاه تولید دستمال کاغذی نیز برگزار شد.

وی گفت: جوانان جویای کار، نیازمندان و افرادی که از لحاظ مسائل زندگی دارای محرومیتی هستند، می‌توانند با کمک ما و سرمایه کم، یک کارگاه کوچک با رعایت قوانین و کسب مجوزهای لازم ایجاد کنند.

وی با تقدیر از مجموعه آبشار عاطفه‌ها در شکل گیری این کارگاه و اهدای جهیزیه به نیازمندان افزود: این مجموعه خیریه در استان‌های مختلف با اهدای جهیزیه، آزادی زندانیان، ایجاد کارگاه‌ها و بکارگیری جوانان، رفع مشکلات درمانی، آموزش و سایر موارد کارهای ارزشمندی انجام داده و بار مشکلات معیشتی مردم را کم کرده است.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در پایان بیان کرد: در کشور مجموعه‌های پای کار از قبیل موسسات مردم نهاد، خیریه و خیران وجود دارد که با همت وزارت کشور و معاونت اجتماعی ایجاد شده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11815

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان