انهدام تانک مرکاوا اشغالگران در جبالیا/ نبرد سنگین در بیت حانون

گردان‌های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: تانک مرکاوا اشغالگران رادر منطقه القصاصیب در اردوگاه جبالیا در شمال غزه هدف قرار دادیم.

 به نقل از خبرگزاری شهاب، سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: تانک مرکاوا اشغالگران رادر منطقه القصاصیب در اردوگاه جبالیا در شمال غزه هدف قرار دادیم.

گردانهای قدس همچنین اعلام کرد: نیروها و ادوات جنگی رژیم صهیونیستی را در اطراف مسجد ابو هریره در شرق خان یونس هدف حمله خمپاره‌ای قرار داده است

از سوی دیگر گردانهای قسام شاخه نظامی حماس نیز بیان کرد: ما با موشک یاسین ۱۰۵ در منطقه المحطه در شهر خانیونس در جنوب غزه یک تانک را هدف قرار دادیم.

همچنین نبرد سنگینی در بیت حانون در شمال غزه جریان دارد.

قسام گروهی از نظامیان پیاده اسراییلی را در شرق خان یونس در جنوب نوار غزه با راکت ضدنفر هدف قرار داده سپس با آن‌ها وارد درگیری تن به تن شدند و در این عملیات برخی از نظامیان دشمن را به هلاکت رسانده و برخی دیگر را زخمی کردند.

از سوی دیگرگردان‌های ابو علی مصطفی اعلام کرد که وارد درگیری‌های شدیدی با نیروهای اشغالگر اسراییلی در محله شیخ رضوان در غزه شده و چند دستگاه خودروی زرهی اشغالگران را با گلوله‌های آر پی جی هدف قرار داده است.

آوی مزراحی فرمانده سابق منطقه مرکزی ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد: باید واقع‌بین باشیم و اهداف جنگ در غزه را از نو مشخص کنیم. شکست و نابودی حماس شعار بسیار بزرگی است و هرکس گمان کند شلیک موشک از سمت غزه بعد از جنگ متوقف خواهد شد، سخت در اشتباه است.

در همین راستا، الون بن دیوید خبرنگار نظامی شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اذعان کرد: با تحقق اهداف خود در غزه بسیار فاصله داریم و نابودی تونل‌های حماس بسیار بیشتر از آنچه ارتش فکر می‌کرد، زمان خواهد برد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11054

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان