اعطای جایزه «محمدرضا سعیدی» به ۲ دانشجوی کشور

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف،همزمان با مراسم اختتامیه هفته پژوهش دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف، مراسم اهدای جایزه «محمدرضا سعیدی» با حضور برخی از استادان، دانشجویان و خانواده ایشان برگزار شد.

این جایزه که هر ساله به‌منظور حمایت از دانشجویان برجسته دکتری شیمی در دانشگاه صنعتی شریف و سطح کشور، برگزار می‌شود، امسال در سومین دوره خود به دو دانشجوی دکتری شیمی برگزیده؛ هانیه شریف‌پور دانشجوی دکتری شیمی تجزیه دانشگاه صنعتی شریف و سینا شعبان‌زاده دانشجوی دکتری شیمی آلی دانشگاه تربیت مدرس اعطا شد.

به پاس خدمات علمی و دانشگاهی محمدرضا سعیدی، استاد فقید دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت خانواده استاد و همکاری دانشگاه صنعتی شریف و انجمن شیمی ایران، جایزه دکتر محمدرضا سعیدی به منظور حمایت و پشتیبانی از دانشجویان برجسته دکتری شیمی، برگزار می‌شود.

این جایزه که معادل ۴۰ میلیون تومان است، هر ساله به دو دانشجوی دکتری شیمی برگزیده (یک نفر از میان دانشجویان دکتری شیمی آلی کل کشور و یک نفر از میان دانشجویان دکتری دارای گرایش‌های شیمی دانشگاه صنعتی شریف) که آزمون جامع خود را با موفقیت گذرانده باشند، اعطا می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=11634

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان