آژیر قرمز پشت گوش مدافع ملی پوش پرسپولیس

مدافع تیم ملی فوتبال ایران در آستانه ورود به اردو با جایگاهی لغزان در باشگاه خود روبه روست.

به گزارش خبرنگار مهر، دو پیروزی اخیر پرسپولیس مقابل شمس آذر قزوین و نساجی مازندران در لیگ برتر فوتبال ایران در حالی رقم خورد که محمدحسین کنعانی زادگان جایی در ترکیب اصلی سرخپوشان نداشت.

مدافع تیم ملی ایران که عملکرد پر نوسانی را با رقم زدن حاشیه‌های مختلف در اردوهای باشگاهی و ملی داشت حالا در آستانه شروع جام ملت‌های آسیا تبدیل به بازیکن نیمکت نشین شده است تا فرشاد فرجی جای خالی او را پر کند.

کنعانی زادگان که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز با نیمکت نشینی نتوانست اسمی برای خود دست و پا کند حالا در شرایط مشابه برای جام ملت‌های ۲۰۲۳ دست و پنجه نرم می‌کند. او که یکی از بازیکنان اصلی در بازی‌های اخیر تیم ملی ایران بوده است با خروج از ترکیب پرسپولیس قطعا جایگاه لرزانی را با پیراهن تیم ملی نیز تجربه خواهد کرد.

کنعانی زادگان که کمترین حمایت را نسبت به ابتدای فصل از جانب هم تیمی‌های خود در پرسپولیس و تیم ملی ایران دارد باید هرچه زودتر فرم ایده آل گذشته خود را پیدا کند تا شاید بتواند استحکام لازم در خط دفاعی هر تیمی که براش بازی می‌کند را رقم بزند.

حال باید دید او در آخرین بازی تیم باشگاهی‌اش مقابل مس رفسنجان می‌تواند بار دیگر جایی در قلب دفاع سرخ‌ها پیدا کند یا همچنان مورد غضب یحیی گل محمدی قرار می‌گیرد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و مس رفسنجان ساعت ۱۷:۳۰ فردا دوشنبه از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال برگزار می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12901

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان