آخرین مصوبات شورای پروانه ساخت آثار غیرسینمایی

شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت ۴ عنوان فیلم کوتاه داستانی و ۱ عنوان فیلم بلند داستانی و ۲ عنوان فیلم بلند مستند و ۲ عنوان فیلم کوتاه مستند غیرسینمایی موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت فیلم‌های کوتاه داستانی «سایه بید» به تهیه‌کنندگی غلامرضا محمدزاده، نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا کریمی امینی، «باپا» به تهیه‌کنندگی امیر صید آبادی و نویسندگی و کارگردانی حسین مهری، «یک جعبه آرزو» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی فرزیو بختیاری، «ساحل متروک» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی سید رضا کاظمینی و فیلم‌ بلند داستانی «چرخ کبود» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی و نویسندگی امیر حسین کلهرنیا موافقت شد.

فیلم‌های بلند مستند «ریاضی‌دان‌ها» به تهیه‌کنندگی حمید شیخ محمدی و کارگردانی حسین مهکام و نویسندگی حسین مهکام و حمید شیخ محمدی، «تهران بانکوک» به تهیه‌کنندگی محمد حسین انصاری و کارگردانی و نویسندگی سید مسعود امامی موفق به کسب پروانه ساخت غیرسینمایی شدند.

همچنین مستندهای کوتاه «ایران سیزده» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی و نویسندگی امیرهوشنگ تاجی و «برکه‌های آینه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی و نویسندگی مهرناز علینقی پور پروانه ساخت غیرسینمایی را کسب کردند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=12630

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان