آخرین اطلاعات درباره نسخه سینمایی سریال محبوب تلویزیون | تنابنده، رامین‌فر و افشاری مشغول کارند، تولید «پایتخت» سینمایی برای سال آینده

امروز خبری منتشر شده مبنی بر اینکه نسخه سینمایی «پایتخت» قرار است برای پخش در نوروز ۱۴۰۳ آماده شود. این درحالی است که بخش مهمی از بازیگران این سریال درحال حاضر مشغول کار در پروژه‌های مختلف هستند و حتی اگر بخواهند هم نمی‌توانند فشرده در این فیلم حاضر شوند. به احتمال زیاد این فیلم، اواخر امسال وارد پیش‌تولید می‌شود تا در بهار سال آینده جلوی دوربین برود و در نهایت برای اکران در نیمه دوم سال آینده آماده شود.

به گزارش فیلم‌نیوز، امروز خبرگزاری ایرنا در خبری اعلام کرده که طبق تصمیمات گرفته شده، نسخه سینمایی «پایتخت»، برای پخش در نوروز ۱۴۰۳ تولید خواهد شد. در این خبر آمده که تهیه‌کنندگی این نسخه سینمایی را به روال قبل الهام غفوری بر عهده خواهد داشت و سیروس مقدم آن را کارگردانی خواهد کرد. بازیگران اصلی هم حضور خواهند داشت.

این خبر درحالی منتشر شده که محسن تنابنده درحال حاضر مشغول بازی در فیلم سینمایی «زودپز» به کارگردانی رامبد جوان است و علاوه بر آن در «ازازیل» حسن فتحی هم بازی دارد. از آنجایی که «پایتخت» برای تنابنده کاری بسیار سنگین به حساب می‌آید بعید است به این زودی‌ها بتواند برایش وقت خالی کند.

از سوی دیگر ریما رامین‌فر هم در سریال «بامداد خمار» به کارگردانی امیرحسین عسگری مشغول بازی است و او هم بعید است فعلا بتواند برای نقش هما وقت بگذارد.

بهارم افشاری هم این روزها به صورت فشرده درحال آماده‌سازی اولین فیلم سینمایی‌اش «هفتاد‌سی» است؛ فیلمی کمدی با بازی هوتن شکیبا که قرار است برای جشنواره فیلم فجر آماده شود. بنابراین افشاری هم تا اواسط بهمن عملا امکانی برای رفتن مقابل دوربین پایتخت ندارد.

به احتمال زیاد این نسخه سینمایی «پایتخت» اسفندماه وارد پیش‌تولید خواهد شد و اوایل سال آینده مقابل دوربین خواهد رفت تا برای اکران در نیمه دوم سال آینده آماده شود.

طبق اعلام قبلی، سریال «پایتخت ۷» هم بلافاصله بعد از نسخه سینمایی کلید خواهد خورد تا نوروز ۱۴۰۴ روی آنتن برود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rahnamanews.com//?p=13129

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

سر تیتر اخبار

تبلیغات

تبلیغات

اخبار ایران و جهان